Denní menu 21. 10. - 27. 10.

Speciální nabídka: 0,7l Perlivé vody s citrónem a mátou 29 Kč. 0,2l 100% Jablečného moštu 25 Kč. Pečivo 10 Kč.

Pondělí

Polévka

Zelná polévka s klobásou 1

*20 / 45 Kč

Hlavní chod

100g Kukuřičná tortilla s kuřecím masem, pikantní salsa, zakysaná smetana 1, 3, 7

125 Kč

170g Karbanátek s bramborovou kaší, nakládaná okurka 1, 3, 7

120 Kč

(275g) Houbové risotto se sýrem Grana Padano 1, 7, 9

115 Kč

Salát

Rajčatový salát s červenou cibulí

*20 / 30 Kč

Úterý

Polévka

Česnečka s chlebovými krutony 1, 3

*15 / 45 Kč

Hlavní chod

120g Frankfurtská hovězí pečeně, jasmínová rýže 1, 7, 9

125 Kč

150g Smažený kuřecí řízek, bramborový salát, citron 1, 3, 7

125 Kč

(280g) Špagety Carbonara 1, 3, 7

120 Kč

Dezert

Kopeček zmrzliny (4 druhy) 1, 3, 7, 8

*15 / 30 Kč

Středa

Čtvrtek

Pátek

Polední nabídka od 11:00 - 15:00 / do vyprodání. *Uvedená cena pouze v kombinaci s hlavním chodem. Váhy masa jsou uvedeny v syrovém stavu. Váha celého pokrmu (v závorce).

Rodinná restaurace

RODINNÝ STYL STOLOVÁNÍ

Nechali jsme se inspirovat různými styly a připravili jsme pro vás mimořádný koncept rodinného posezení s dětským koutkem. Chcete se svými blízkými strávit pohodový čas při různých příležitostech? Na vaše přání jsme schopni připravit časově náročné pokrmy tak, aby byl každý spokojen. Nechte se hýčkat v příjemném rodinném prostředí, jehož atmosféru doplňuje hudba z gramofonu.

VAŘÍME Z ČERSTVÝCH SUROVIN

Oslovili jsme místní farmáře, kteří nás budou zásobovat čerstvým masem, mléčnými výrobky i čerstvou zeleninu a ovocem. Chceme mít kontrolu nad každou surovinou, kterou zpracujeme a podáme na Váš stůl. Vynecháme složité výrobní postupy, přidané konzervanty a chemii. Čerstvě zpracované pokrmy jsou dle našeho mínění zaručeným způsobem, jak vyhovět i těm nejmlsnějším jazýčkům.

NABÍDKA RESTAURACE

SVATBY A VÝROČÍ

Naše restaurace je oblíbená pro komornější, ale i velké svatby. Hosté ocení zejména stylový a nově otevřený provoz v areálu s dokonalým zázemím. Prostory pro vaši svatbu umíme vhodně zvolit tak, aby odpovídaly Vašim představám a programům oslavy. Hosté rádi využijí nejen venkovní posezení, ale i možnost využití přilehlých greenů a krytých odpališť pro zpestření programu.

FIREMNÍ AKCE A RAUTY

Možnost pronajmutí části nebo i celého areálu ocení naše firemní klientela. Organizujete VIP den pro klienty, firemní školení, firemní eventy, teambuilding nebo poradu týmu a hledáte vhodné prostory? Pak jste zde správně.

RODINNÉ OSLAVY A PÁRTY

Nejen oslavy výročí, promoce, ale i další rodinné akce pro Vás rádi zařídíme. Nabízíme vynikající kuchyni v naší útulné restauraci, ale také ostatní vybavení areálu, které Vám umožní užít si Vaši rodinnou akci zajímavě a atraktivně.

EVENTY A PROMO AKCE

Pro Vaše firemní eventy nebo promoakce zajistíme vynikající gastronomické speciality. Naši restauraci lze využít pro větší i menší eventy a firemní akce. Chcete prestižním způsobem představit své produkty klientům, nebo jen promovat nový program firmy? U nás naleznete vhodné zázemí i personál.

Menu

PŘEDKRMY

POLÉVKY

Saláty

HLAVNÍ CHODY

DĚTSKÁ JÍDLA

DEZERTY

BAROVÁ JÍDLA

FAMILY STYLE

Fotogalerie